Skaistā tirkīza zīda matu gumija.
Šodien saņēmu savu matu gumiju. Iepriekšējo biju saņēmusi dāvanā no draudzenes, taču to diemžēl pazaudēju. Kad vēlējos pasūtīt jaunu, šī krāsa vairs nebija pieejama, tāpēc īpaši priecājos, ka tā atkal ir atgriezusies sortimentā un man bija iespēja to iegūt no jauna.
Justīne patiesi prot iepriecināt savus klientus — matu gumija bija skaisti un rūpīgi iesaiņota, un kā patīkams pārsteigums bija pievienots arī našķis pie kafijas. Šāda attieksme un rūpes par detaļām rada īpašu vērtības sajūtu. Par kvalitāti un sirsnīgu pieeju vienmēr ir vērts maksāt. Paldies!
Lai turpmāk arī tikpat skaisti un radoši darbi!
Cieņā, Jolanta